Voleybol Sahası Yapımı

VOLEYBOL SAHASI YAPIMI

Pek çok farklı yaşam alanında yer alan voleybol sahaları, genellikle ülkemizde okul ve site bahçelerinde yer almaktadır. Akrillik zemin üzerine inşa edilen voleybol sahası, Türker Spor tarafından anahtar teslim şeklinde imal edilmektedir. Voleybol sahası yapımı gerçek ölçüleriyle yapılabilmekle beraber, mini ve büyük sahalar da yapılabilmektedir.

Ülkemizde pek çok şehirde gerek devlet gerekse özel kuruluşlar için gerçekleştirdiğimiz voleybol sahası yapımı hizmetlerimiz için hemen Türker Spor müşteri hizmetleri ile görüşerek maliyet hesaplaması yapabilir, voleybol sahası fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

TENİS KORTU İMALATI

Tenis kortu imalatı için öncelikle belirlenen alanın tamamına hatıl beton atılır. Ardından yüzey düz bir hale getirilerek mıcır serpilir. Mıcır döküldükten sonra akrilik zeminin yerleştirmesi işlemi yapılır. Akrilik zeminin yerleştirilmesinden sonra gerekli ekipmanlar (tel örgü, fileler, direkler vs.) yerleştirilir. Ardından oyun alanı çizgileri çizilir ve tenis kortu yapımı tamamlanır.

Anahtar teslim voleybol sahası yapımı için hemen Türker Spor müşteri hizmetleri ile görüşerek onlarca referansımız arasına siz de katılabilirsiniz. Voleybol sahası yapımı maliyetleri için de bizimle görüşerek en uygun fiyat teklifini hemen alabilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan voleybol sahası yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

voleybol-sahasi-yapimi-1
voleybol-sahasi-yapimi-2
voleybol-sahasi-yapimi-3
voleybol-sahasi-yapimi-4