Tenis Kortu Yapımı

TENİS KORTU YAPIMI

Otellerde, okullarda, farklı alanlarda yer alan tenis kortları, akrilik zeminden imal edilmektedir. Akrilik zemin kolay deforme olmayan ve uzun yıllar kullanılabilen bir malzemedir. Yeşil, mavi ve farklı renklerde üretilebilen akrilik zeminlerden üretilen tenis kortları, tenis oynamak için gereken file, direkler vs gibi ekipmanlarla beraber anahtar teslim verilmektedir. Kısa bir süre içerisinde tenis kortu zemini ile birlikte imal edilebilen hizmetlerimizden hemen yararlanmak için teklif alabilirsiniz.

Tenis kortu yapımı 2005'ten bu yana Türker Spor tarafından hem yurt içinde neredeyse tüm il ve ilçelerde, yurtdışında ise bir çok ülkede imal edilmektedir. Birinci sınıf malzemelerde ve uzun kullanım ömürlü ve garantili tenis kortu yapımı hizmetlerimiz için en uygun fiyatlarla anahtar teslim yaptırabilirsiniz.

TENİS KORTU İMALATI

Tenis kortu imalatı için öncelikle belirlenen alanın tamamına hatıl beton atılır. Ardından yüzey düz bir hale getirilerek mıcır serpilir. Mıcır döküldükten sonra akrilik zeminin yerleştirmesi işlemi yapılır. Akrilik zeminin yerleştirilmesinden sonra gerekli ekipmanlar (tel örgü, fileler, direkler vs.) yerleştirilir. Ardından oyun alanı çizgileri çizilir ve tenis kortu yapımı tamamlanır.

Anahtar teslim tenis kortu yapımı için hemen Türker Spor müşteri hizmetleri ile görüşerek onlarca referansımız arasına siz de katılabilirsiniz. Tenis kortu yapımı maliyetleri için de bizimle görüşerek en uygun fiyat teklifini hemen alabilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan tenis kortu yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

tenis-kortu-yapimi-5
tenis-kortu-yapimi-1
tenis-kortu-yapimi-6
tenis-kortu-yapimi-3