Sentetik Çim Yapımı

SENTETİK ÇİM

Sentetik çimler 55 mm ve 60 mm gibi seçeneklerde üretilebilmekle beraber, aralarına serpiştirilen granül de ürünümüze dahildir. Sentetik çim firmaları arasında Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye'de lider konumda olan Türker Spor'dan hemen suni çim fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, okul, kreş, hastane ve diğer tüm yaşam alanlarında kullanılmak üzere park ve bahçelerde sorunsuzca kullanmak için sipariş verebilirsiniz. Sentetik çim fiyatları m2 bazında hesaplanmaktadır. İhtiyacınız olan metrekare miktarını bize ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Suni çim halılar, gerçek çim gibi uğraş istemez ve masraf gerektirmez. Üstelik Avrupa standartlarında üretim sayesinde çok uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz.

SUNİ ÇİM YAPIMI

Suni çimler açık veya kapalı renk olmak üzere farklı renk tonlarında sipariş verilebilir. Tüm yaşam alanlarında kullanılabilmesiyle ön plana çıkan ve toksik içerik içermeyen yapısı ile garantilidir. İstenildiği taktirde uygulama dahil yapılabilen sentetik çimler, montaja hazır halde gönderilmektedir. Altına mıcır konularak kullanılabilen ve aralarına granül serpiştirilen sentetik çimlerimiz birinci sınıf kalitededir.

Müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek suni çim fiyatları hakkında detaylı bilgiler edinebilir, kreş, okul, hastane, park ve bahçeler, daha akla gelmeyecek pek çok alanda kullanılan sentetik çimleri firmamızdan danışmanlık hizmeti alarak hemen sipariş verebilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan sentetik çim yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

sentetik-cim-2
sentetik-cim-3
sentetik-cim-4
sentetik-cim-5