Kapalı Halı Saha Yapımı

KAPALI HALI SAHA YAPIMI

Kapalı halı saha yapımı çelik konstrüksiyon, suni çim ve tel örgülerden imal edilmektedir. Ayrıca kaleler, çizgiler gibi diğer ekipmanlar da paketin içerisine dahil bulunmaktadır. 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde anahtar teslim kapalı halı saha projenizi gerçekleştiriyoruz. Bu güne kadar yurt içinde ve dışında onlarca proje gerçekleştiren Türker Spor farkı ile dilerseniz 30x50 metre, dilerseniz 20x40 metre veya belirttiğiniz ölçülerde kapalı halı saha imalatını gerçekleştiriyoruz.

Birinci sınıf Avrupa standartlarındaki sentetik çim ve çelik konstrüksiyon ile imal edilen kapalı halı sahalar için maliyet hesaplaması ve diğer danışmanlık hizmetleri için hemen müşteri temsilcilerimizi arayabilir, kapalı halı saha fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KAPALI HALI SAHA İMALATI

Kapalı halı saha yapımında öncelikle hatıl beton atılır ve zemine mıcır dolgu yapılır. Ardından 12-13 metre yüksekliğe göre ayarlanarak çelik konstrüksiyon inşa edilir. Bu işlemlerden sonra üzerine branda montajı gerçekleştilir. Branda montajı istenilen renklerde yapılabilmektedir. Ardından tel örgülerle tamamen etrafı kapatılır. Aydınlatma montajının ardından suni çim halı saha serilmesi işlemi gerçekleştirilir ve işlem başarıyla tamamlanır.

Hemen müşteri temsilcimizi arayarak kapalı halı saha fiyatları ve maliyeti hakkında detayları öğrenerek tüm Türkiye'ye hizmet sunan firmamızdan size özel bir teklif alabilir, anahtar teslim kapalı halı sahanıza 1 ay gibi bir kısa sürede sahip olabilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan kapalı halı saha yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

kapali-hali-saha-yapimi-3
kapali-hali-saha-yapimi-4
kapali-hali-saha-yapimi-5
kapali-hali-saha-yapimi-6