Basketbol Sahası Yapımı

BASKETBOL SAHASI YAPIMI

Basketbol sahası yapan firmalar arasında lider konumda bulunan Türker Spor, 2005 yılından bu yana hem yurt içinde başta Ankara olmak üzere onlarca şehirde, hem de yurt dışında başta Azerbaycan ve Kuzey Afrika ülkeleri olmak üzere pek çok yerde basketbol sahası yapımı gerçekleştirmiştir. Basketbol sahası yapımı akrilik zeminden imal edilmekle beraber, pota, tel örgüler gibi yan ekipman ve malzemeler de hizmete dahildir.

Hemen müşteri temsilcilerimizle görüşerek anahtar teslim basketbol sahası imalatı için en özel teklifleri alabilir, maliyet hesaplaması yaparak oyun alanının kaç metrekare olacağını belirleyebilir ve diğer danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

BASKETBOL SAHASI İMALATI

Basketbol, ülkemizde yıllardan bu yana popüler olan sporların içerisindedir. Okullarda, park ve bahçelerde, sitelerde ve daha pek çok yerde bulunan basketbol sahaları, akrilik zeminden imal edilmektedir. 5'e 5 oyuna uygun olarak gerçekleştirilen yapımlarımız, birinci sınıf malzeme kalitesinden yapılmaktadır.

Anahtar teslim basketbol sahası yapımı için hemen Türker Spor müşteri hizmetleri ile görüşerek onlarca referansımız arasına siz de katılarak basketbol sahası sahibi olabilirsiniz. Basketbol sahası imalatı maliyetleri için de bizimle görüşerek en uygun fiyat teklifini hemen alabilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan basketbol sahası yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

basketbol-sahasi-yapimi-1
basketbol-sahasi-yapimi-2
basketbol-sahasi-yapimi-3
basketbol-sahasi-yapimi-4