Açık Halı Saha Yapımı

AÇIK HALI SAHA YAPIMI

Türker Spor 15 yıla yakın tecrübesi ile açık halı saha yapımı projelerini gerçekleştirirken, birinci sınıf malzeme kullanamayı da ihmal etmemektedir. Açık halı saha ölçüleri ülkemizde genelde 30x50 metre ya da mini halı saha olarak tercih edilen 20x40 metre kullanılmaktadır. Projeniz ortalama 1 ay gibi bir sürede tamamlanarak anahtar teslim yapılmaktadır.

Yüksek Avrupa standartlarında imal edilen ve garantisi bulunan 55mm ve 60mm sentetik çimlerimiz ile, en uygun halı saha maliyetiyle projenizi çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştiriyoruz. Açık halı saha imalatının fiyatlarını etkileyen en önemli unsur suni çimin kalitesi, suni çime atılan granülün kalitesi, halı saha aydınlatmaları gibi etmenlerdir.

AÇIK HALI SAHA İMALATI

Açık halı saha yapımında altyapı için öncelikle zemin hazırlanarak hafriyatlar taşınır. Ardından çevre betonu dökülerek 8 ve 12 Q'luk demir çubuklar yerleştirilir. Ardından bu işlemlerden sonra çevre demiri ve tel örgü işleriyle iş büyük ölçüde tamamlanmış olur. Bu işlemlerin ardından suni çimin serilmesi aşamasına geçilir, öncelikle zemin düz hale getirilir ve mıcır serilir.

Ardından suni çimin yerleştirilmesi işlemi gerçekleştilir. Ufak ve büyük ölçülü açık halı saha yapımı projeleri için ekibimizden hemen destek alabilir, bu güne kadar 100'den fazla projede yer almış olan Türker Spor farkıyla siz de hemen halı sahanızı anahtar teslim kullanmaya başlayabilirsiniz.

REFERANSLAR

Türker Spor'dan açık halı saha yapımı ile ilgili teklif almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz eşliğinde yapacağınız görüşmelerde ihtiyacınıza uygun bir teklif sizleri bekliyor. Hemen siz de onlarca müşterimiz arasına katılın!

acik-hali-saha-yapimi-1
acik-hali-saha-yapimi-2
acik-hali-saha-yapimi-3
acik-hali-saha-yapimi-4